tip na obed pred výplatou

Granadírsky pochod s klobáskou

Jednoduché ale zato veľmi chutné jedlo a k tomu ešte aj lacné 🙂

jednoduchý obed

Lacná večera – granadírsky pochod

Dcéra nás chcela prekvapiť a pripravila k večeri granadír podľa receptu, ktorý našla v starej kuchárskej knihe. Nebol síce taký, ako obyčajne robievame, ale aj tak nám chutil :-).

lacný obed

Rakúsky granadír starého otca

Môj otec toho veľa navariť nevie, veď načo, väčšinou mu varí mama, ale tento recept sa vraj naučil od kamaráta z Rakúska, je jednoduchý a chutí nám všetkým. Chystáme ho vždy, keď zostanú uvarené zemiaky.

čo so zvyškami jedál

Tradičný grenadírsky pochod

Tento recept je vynikajúci, keď chce človek zužitkovať zbytky v kuchyni. Keď nám zostane pečené mäso, alebo párky či špekáčky, pridávam tam aj tie, určite to nepokazí výslednú chuť pokrmu.

jedlo starých mám

Granadír mojej babky

Tento recept mi pripomína moje detstvo, moja stará mama ho varievala, keď sme ako deti u nej trávili skoro celé prázdniny. Vtedy som ho veľmi nemusela, lebo ho robievala často, ale teraz si ho raz za čas uvarím a spomínam na svoju starú mamu.

bezmäsitý obed

Granadírsky pochod

Toto je obľúbený recept môjho syna, varievajú im to v škole,  ja som sa to naučila variť len kvôli nemu, než začal chodiť do školy, nikdy som toto jedlo doma nevarila. A zistila som, že tá kombinácia zemiakov a cestovín nie je až taká zlá…

Všetky práva vyhradené © 11A s.r.o.