nepečený zákusok z mascarpone

Nepečený dezert s mascarpone a hroznom

Našla som na internete zaujímavý recept na pečený koláč s mascarpone. Plánovala som ho upiecť v nedeľu poobede, ale tak sa mi dnes nechcelo piecť niečo moc dlho, tak som pečený koláč zavrhla a trochu som si ho upravila na nepečenú rýchlejšiu verziu.  

dezert zo salka

Nepečený dezert z piškótov a salka s čiernymi ríbezľami

Zostali nám z minulého roka ešte v mrazničke ríbezle, lenže teraz potrebujem urobiť miesto na jahody, tak som z ríbezlí urobila nepečenú osviežujúcu tortu.

rezy z bebe keksov

Nepečený pudingový rez z bebe sušienok

Jeden overený zákusok na večer.

americké cakes

Nepečené sušienky z ovsených vločiek

Našla som na nete recept na americké sušienky a trochu som si ich upravila, aby boli trošku zdravšie, vymenila som cukor za trstinový a namiesto kakaa som dala carob.

zdravá maškrta z jogurtu

Rýchla maškrta z jabĺk a bieleho jogurtu

Mal som strašnú chuť na niečo sladké, ale nechcelo sa nám nikomu piecť, tak manželka vymyslela rýchly recept z toho, čo sme mali v chladničke a špajzke.

ľahký zákusok

Ovocné želé

Keďže máme doma veľký krík s malinami a už som z nich asi urobila každý koláč, ktorý majú deti radi, tak som dnes trochu experimentovala a urobila som im takúto pochúťku.

taliansky dezert

Mamičkine tiramisu

Tento recept letí u nás, mama ho od niekoho priniesla a odvtedy ho robíme často, hlavne keď čakáme návštevu.

osviežujúci dezert

Nepečený dezert z mascarpone

Ohlásila sa mi na návštevu najlepšia kamarátka zo školy. Dlho sme sa nevideli a keďže viem, že má veľmi rada sladké, prichystala som si pre ňu môj obľúbený recept na nepečený koláč zo šľahačkovej smotany a mascarpone.

zákusok z bebe keksov

Nepečený zákusok z bebe keksov

Niečo pre milovníkov pudingu a tvarohu.

Všetky práva vyhradené © 11A s.r.o.